NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2018/2019NAUKOWE


Konkursy kuratoryjneARTYSTYCZNE


Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2018

W środę 12 grudnia w Ośrodku Sportu i Kultury w Sidzinie miał miejsce finał zmagań artystycznych uczniów Dzielnicy VIII w kategorii wokalnej i recytatorskiej. Naszym jedynym reprezentantem był Bartosz Brzuchacz z kl. VII b. Bartek zakwalifikował się do ścisłego finału, w którym rywalizowało sześciu wokalistów. OstatecznyM werdyktem jury przyznało mu I MIEJSCE. Gratulacje!SPORTOWE


Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

Dnia 17 października 2018 r. uczniowie klasy 8 a wzięli udział w Ogólnopolskim Mityngu Pływackim Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka, który odbył się w Chrzanowie. Znów mogą się pochwalić swoimi zwycięstwami.RELIGIJNE


Sukcesy uczniów SP30 w konkursach religijnych

Do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” zakwalifikował się uczeń klasy VI b Błażej Czyżycki.

Do etapu diecezjalnego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II „Nie bójcie się przygarnąć Chrystusa” zakwalifikowały się uczennice:

Lp. Nazwisko i imię ucznia Liczba uzyskanych punktów Klasa
1. Szot Aleksandra 37 8b
2. Lejczak Anna 35 8b
3. Bogucka Natalia 33 8b
4. Gawłowska Julia 33 8b
5. Gorayska Julia 33 8b
6. Kozak Karolina 33 5b
7. Marut Natalia 32 5bDo etapu rejonowego XXII MIĘDZYNARODOWEGO EKUMENICZNEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ „Jonasz” 2018/19 Ewangelia wg Św. Łukasza zakwalifikowali się uczniowie:

Lp. Nazwisko i Imię ucznia Liczba uzyskanych punktów Klasa
1. Szot Karolina 27 6b
2. Grochola Michał 26,5 5
3. Lejczak Anna 25 8b
4. Kościńska Maria 25 6b
5. Szot Aleksandra 24,5 8b
6. Marut Natalia 22 5b


Do konkursów uczniów przygotowywała s. Emanuela Pawlus.

NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2017/2018NAUKOWE


Konkursy kuratoryjne

Małopolski Konkurs Humanistyczny
org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikowali się:

 • Franciszek Rychlak z klasy VII a,
 • Wiktowia Papiz z klasy VII b,
 • Aleksandra Szot z klasy VII b,
 • Natalia Bogucka z klasy VII b.


  Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikował się:

 • Damian Marut z klasy VI b.
 • Jan Zabawa z klasy V b
 • Jakub Kamecki z klasy VII a
 • Krzysztof Gaździk z klasy VII b


  Małopolski Konkurs Matematyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikowali się:

 • Rafał Mateja z klasy IV b,
 • Wiktowia Papiz z klasy VII b,
 • Aleksandra Szot z klasy VII b.


  Biblijny konkurs tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie"
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 • Faustyna Kaźmierczak z klasy V a,
 • Jan Zabawa z klasy V b,
 • Małgorzata Porębska z klasy VI b,
 • Anna Lejczak z klasy VII b
 • Aleksandra Szot z klasy VII b


  "Wiara i wolność" - konkurs historyczny

  Z ogromną radością informujemy, że uczennice Małgorzata Porębska i Oliwia Janik zostały LAUREATKAMI konkursu historycznego „Wiara i wolność” - Konfederacja Barska na ziemi krakowskiej / szlakiem walk o niepodległość w latach 1768 – 1772” kategorii prac plastycznych. Konkurs został zorganizowany przez klasztor zakonu kapucynów z okazji 250-lecia zawiązania konfederacji. Prace konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem p.Jerzego Kowalika i p. Adriana Karkowskiego.
  Uroczysta gala wręczania nagród odbyła się 12 czerwca w auli Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Zostaliśmy tam zaproszeni do zaprezentowania naszego przedstawienia „Opisanie królewskiego przypadku”, które świetnie wpisało się w temat i zyskało uznanie znawców historii.
  W uroczystości uczestniczyli: wiceprezydent K. Król, Małopolski Kurator Oświaty B. Nowak, Jerzy Fedorowicz; senator IX kadencji Piotr Boroń; senator VI kadencji. przedstawiciel Instytutu Pamięci Narodowej Łukasz Płatek, przedstawiciel Ośrodka Edukacji Obywatelskiej Mariusz Jabłoński, dyrektor Instytutu Pediatrii, Jerzy Fedorowicz junior; radny Województwa Małopolskiego.
  Pamiątkowy PUCHAR dla szkoły z rąk p. Kurator Barbary Nowak odebrała Małgorzata Porębska.
  Konkurs "Cudowny świat baśni" w Centrum Kultury Podgórza

  Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu wiedzy o baśniach oraz życiu Jana Christiana Andersena. Konkurs organizowany był przez DK "Podgórze". Laureatami zostali: Antoni Dardziński z kl. III c - III miejsce, Anna Dardzińska z kl. I b - V miejsce oraz Serafina Kunz z kl. III c, Agnieszka Litner z kl. IV a, Karolina Kozak z kl. IV b - Wyróżnienia.  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

  W XI edycji Świetlika – konkursu popularyzującego nauki przyrodnicze, wzięło udział 76 uczniów naszej szkoły. Z klas I – III wiedzę swoją sprawdzało 53 uczniów, natomiast z klas IV – VII 23 uczniów.

  Najlepsze wyniki w szkole uzyskały: Barbara Szczechowicz z kl. I b (100% poprawnych odpowiedzi) oraz Natalia Kunicka z kl. I a (93,06% poprawnych odpowiedzi). Obie uczennice mogą się pochwalić Nagrodą Główną. Nagrodę zdobył również uczeń kl. II b - Tymoteusz Musielak (88,89% poprawnych odpowiedzi).

  Wyróżnienia otrzymali:

  Cieszymy się, gratulujemy i zapraszamy na kolejną - XII edycję za rok.  ARTYSTYCZNE


  V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej

  Miło nam poinformować, że Bartosz Brzuchacz zajął I MIEJSCE w młodszej kategorii wiekowej (13 - 17 lat). Konkurs był dwuetapowy: do finału zakwalifikowano 12 uczestników w różnych regionów Polski, a nagrodzono 3 osoby. Koncert laureatów odbył się 17 czerwca w "Piwnicy pod Baranami". Serdecznie gratulujemy!
  Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej ma na celu propagowanie dorobku muzycznego związanego z Krakowem oraz krakowskimi artystami. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Artystyczna Cantito. Główni partnerzy to "Piwnica pod Baranami" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących, który wspiera także wykonawców niepełnosprawnych.  Na zdjęciu Barbara Stępniak Wilk - członek jury w otoczeniu młodych artystów amatorów - "Piwnica pod Baranami".

  Konkurs wokalny "100 x Niepodległa"

  W dn. 18 maja trójka naszych uczniów, uczestników zajęć wokalnych prowadzonych przez panie: Annę Michalik i Krystynę Gubernat prezentowała przygotowane utwory w "Konkursie pieśni i tańców polskich - 100 x Niepodległa" organizowanym przez MDK im. K.I.Gałczyńskiego. Z radością zawiadamiamy, że zostali oni docenieni przez jurorów i uzyskali następujące wyniki:


  ZAPRASZAMY do obejrzenia relacji z występu w zakładce FILMY :) Koncert laureatów odbył się w niedzielę 10 czerwca na scenie plenerowej MDK "Na Wrzosach".

  Wiosenny Przegląd Artystyczny w MDK im.K.I. Gałczyńskiego

  Z radością zawiadamiamy, że zespół teatralny otrzymał WYRÓŻNIENIE w przeglądzie zorganizowanym przez MDK im. K.I. Gałczyńskiego. W spektaklu brali udział uczniowie kl. VI b, VII bo oraz I b (po raz pierwszy na scenie!) Gratulujemy debiutu Ninie Zajączkowskiej i Ani Dardzińskiej :)

  Konkurs recytatorski "Poezja kobiet" w CK Podgórza

  KONKURS RECYTATORSKI "Poezja kobiet"
  org. Centrum Kultury Podgórza

  Serafina Kunz z kl. III c zajęła III MIEJSCE w tradycyjnym konkursie poezji kobiecej zorganizowanym przez Centrum Kultury "Podgórze". W przesłuchaniach wzięło udział 297 uczestników z 44 krakowskich szkół oraz ośrodków kultury. Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Nasza uczennica zdobyła uznanie jurorów wierszem Wandy Chotomskiej "Motyle".  Konkurs Plastyczny "Dziwne przygody Koziołka Matołka" w Centrum Kultury Podgórza

  Serdecznie gratulujemy laureatowi IV miejsca konkursu plastycznego "Dziwne przygody Koziołka Matołka" organizowanego przez CK Podgórza, którym został Bartosz Chomicki z klasy IIIc.  RELIGIJNE


  Sukcesy uczniow:Projekt "Na początku było Słowo"

  Konkurs pięknego czytania Biblii


  XXI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

  Radosław Kwiatkowski uczeń klasy V A zdobył II miejsce w XXI Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „JONASZ” organizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Gratulujemy!

  Ogólnopolski konkurs "Nie żałujcie poświęcenia”

  Z okazji piątej rocznicy beatyfikacji błogosławionej Matki Małgorzaty - Łucji Szewczyk, założycielki Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej "Serafitek", został zorganizowany ogólnopolski konkurs "Nie żałujcie poświęcenia”. Był to konkurs plastyczno-literacko–graficzny, startowali w nim uczniowie w różnych katogoriach wiekowych. Wśród zdobywców nagród znaleźli się uczniowie naszej szkoły:


  KONKURS PLASTYCZNY:

  KONKURS LITERACKI:  SPORTOWE


  MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE KLAS III organizowane przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  Mistrzostwa Polski w pływaniu w Łomiankach
  III Otwarte Mistrzostwa Pływackie Dzielnicy XIII Podgórze „W czepku urodzeni” dla osób niepełnosprawnych Zawody odbyły się 25 kwietnia br. na basenie KORONA w Krakowie, a organizatorami byli: Rada Dzielnicy XIII, Klub Sportowy "Korona" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Krakowie. Zawody odbywają się w trzech konkurencjach indywidualnych oraz dodatkowo w sztafecie. Celem zawodów jest propagowanie sportu osób niepełnosprawnych oraz zwiększenie aktywności fizycznej tych osób prowadzącej do poprawy zdrowia, większej samodzielności i wiary we własne możliwości, także zwrócenie uwagi na miejsce w życiu publicznym dla aktywności osób niepełnosprawnych.

  Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu "Sprawni razem" Zawody organizowane przez Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe "Sprawni razem" odbyły się 12 kwietnia w W Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA.

  "Turniej Trzech Szkół" - Unihokej

  W dniu 02.03.br. w naszej szkole odbył się turniej zaprzyjaźnionych szkół: SP 30, SP 54 i SP 133 w unihokeju dziewcząt i chłopców. Sędzią był nauczyciel wychowania fizycznego p. Zygmunt Dutkiewicz. Poziom sportowy rozgrywek był bardzo wysoki; ostatecznie nasze dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy trzecie.Turniej był ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Dzielnicy VIII.

  Nasze drużyny turniejowe:


  Gratulujemy Maksymowi Zajączkowskiemu z kl. VI b, który wygrał w dwóch konkursach XXX Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w narciarstwie zjazdowym ELBRUS CUP 2018! Życzymy dalszych sukcesów.

  Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Biegowym i Zjazdowym SPRAWNI RAZEM w Zakopanem
  organizator: Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe "Sprawni razem"

  Nasze uczennice z klasy VII a zajęły następujące miejsca:

 • Justyna Waligórska: I miejsce w slalomie specjalnym i III miejsce w slalomie gigancie;
 • Jagoda Litner: IV miejsce w slalomie specjalnym i II miejsce w slalomie gigancie.


  XVI Ogólnopolski Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

  Kolejne sukcesy pływaków z klasy VII a:

 • Jagoda Litner zajęła I miejsce w konkurencji kobiet stylem dowolnym na 25 m
 • Mikołaj Mruszczak zajął IV miejsce w konkurencji mężczyzn w stylem dowolnym,


  Ogólnopolski Mityng Osób Niepełnosprawnych organizowany jest od 16 lat. Corocznie bierze w nim udział ok. 200 osób niepełnosprawnych intelektualnie. Sportowcy przyjeżdżają z całego kraju.Uczestnicy zawodów rywalizują w 4 konkurencjach oraz sztafecie. Zawody dają możliwość nie tylko sprawdzenia swoich umiejętności sportowych, ale przede wszystkim dostarczają poczucie przynależności do grupy lokalnej, uczestnictwa w życiu osób zdrowych i sprawnych fizycznie.


  VII Ogólnopolski Miting Pływacki Osób z Niepełną Sprawnością w Tarnowie

  Sukces pływaków z klasy VII a:

 • Jagoda Litner zajęła I miejsce w konkurencji kobiet w pływaniu na 25 m stylem dowolnym oraz I miejsce w pływaniu na 25 m stylem grzbietowym; ponadto zdobyła puchar dla najlepszej zawodniczki Mitingu.
 • Justyna Waligórska zajęła I miejsce w konkurencji kobiet w pływaniu na 25 m stylem dowolnym oraz I miejsce w pływaniu na 25 m stylem grzbietowym,
 • Mikołaj Mruszczak zajął I miejsce w konkurencji mężczyzn w pływaniu na 25 m stylem dowolnym oraz II miejsce w pływaniu na 25 m stylem grzbietowym, • Rok szkolny 2016/2017


  NAUKOWE


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Wiktoria Papiz została FINALISTKĄ etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

  Świetlik - X Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych
  org. Fundacja Akademia Młodych Odkrywców
 • Tymoteusz Szot kl. I b - Nagroda Główna
 • Nikodem Dybała kl. I b - Wyróżnienie
 • Szymon Grela kl. I b - Wyróżnienie
 • Tomasz Knera kl. I b - Wyróżnienie
 • Karolina Mendyk kl. I b - Wyróżnienie
 • Tymoteusz Musielak kl. I b - wyróżnienie
 • Emilia Olajosy-Ptak kl. I b - Wyróżnienie
 • Bartosz Stach kl. I b - Wyróżnienie

 • Maria Cholewiak Kl. II a - Nagroda
 • Bartosz Chomicki kl. II c - Wyróżnienie
 • Antoni Dardziński kl. II c - Wyróżnienie
 • Mateusz Gorlich kl. II a - Wyróżnienie
 • Serafina Kunz kl. II c - Wyróżnienie
 • Aleksandra Rogowska kl. II c - Wyróżnienie
 • Julian Staniszewski kl. II c - Wyróżnienie
 • Mateusz Szeliga kl. II c - Wyróżnienie
 • Agnieszka Litner kl. III a - Wyróżnienie

 • Maria Kościńska kl. IV a - wyróżnienie
 • Krzysztof Papiz kl. IV b - Wyróżnienie
 • Karolina Szot kl. IV b - Wyróżnienie

 • Natalia Bogucka kl. VI b - Wyróżnienie
 • Zuzanna Czaplińska kl. VI b - Wyróżnienie
 • Antonina Gzyl kl. VI b - Wyróżnienie
 • Aleksandra Szot kl. VI b - Wyróżnienie
 • Wiktoria Szczurowska kl. VI b - Wyróżnienie

  Alfik Matematyczny
 • Rafał Mateja: I MIEJSCE w województwie, VIII MIEJSCE w kraju
 • Michał Grochola: wynik bardzo dobry
 • Konrad Mateja: wynik bardzo dobry
 • Karolina Szot: wynik dobry

  Kangur Matematyczny 2017
 • Antoni Dardziński - Wyróżnienie
 • Aleksandra Rogowska - Wyróżnienie
 • Rafał Mateja - Bardzo dobry
 • Michał Grochola: Wyróżnienie
 • Karolina Szot - Wyróżnienie
 • Maria Kościńska - Wyróżnienie
 • Mikołaj Heretyk - Wyróżnienie
 • Dominika Jeznach - wyróżnienie
 • Faustyna Kaźmierczak - Wyróżnienie
 • Konrad Mateja - Wyróżnienie
 • Jakub Derlaga - Wyróżnienie
 • Aleksandra Szot - Wyróżnienie

  ARTYSTYCZNE


  Krakowski Konkurs Pieśni Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej
  org. MDK "Dom Harcerza" ul. Lotnicza 1

 • I MIEJSCE - Szymon Szeliga kl.V b
 • Wyróżnienie - Trio wokalno-instrumentalne w składzie: Natalia Bogucka, Bartosz Brzuchacz i Jakub Kamecki (gitara)


  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2016
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

 • Julia Gawłowska - I miejsce w kategorii wokalnej szkół podstawowych i gimnazjów
 • Natalia Bogucka - IV miejsce w kategorii wokalnej szkół podstawowych i gimnazjów


  Konkurs recytatorski "PROZA I POEZJA ANTYKU"
  org. DK"Podgórze"
  (w ramach XXIII Krakowskiego Festiwalu Wiedzy o Mitologii i Antyku)

 • III MIEJSCE - Maksym Zajączkowski kl.V b
 • IV MIEJSCE - Olga Łucek kl. V b
 • Wyróżnienie - Jan Michorek kl. V b


  Poezja kobiet - konkurs recytatorski
  Dom Kultury "Podgórze"

 • Jadwiga Dardzińska - II MIEJSCE
 • Bartosz Brzuchacz - Wyróżnienie
 • Maksym Zajączkowski - Wyróżnienie


 • Rok szkolny 2015/2016


  NAUKOWE


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Ziemowit Staniszewski został LAUREATAEM Małoplskiego Konkursu Humanistycznego.

  Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się:
 • Magdalena Berdychowska i Ziemowit Staniszewski


  KONKURS NA NAJBARDZIEJ KREATYWNE PRZEDSZKOLE W KRAKOWIE

 • Oddział Przedszkolny "Ufoludki" został LAUREATEM KONKURSU


  KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 • Kacper Heretyk kl.VI b - Wyróżnienie
 • Wiktoria Papiz kl.V b - Wyróżnienie
 • Jakub Derlaga kl. IV a - Wyróżnienie
 • Konrad Mateja kl. IV b - Wyróżnienie
 • Małgorzata Porębska kl. IV b - Wyróżnienie
 • Nikodem Mazur kl. IV b - Wyróżnienie
 • Karolina Szot kl. III b - Wyróżnienie
 • Rafał Mateja kl. II b - Wyróżnienie
 • Błażej Baduła kl. II a - Wyróżnienie
 • Michał Grochola kl. II b - Wyróżnienie


  Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE - konkurs tematyczny z Ewangelii św. Łukasza

 • Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Aleksandra Szot.


  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 • Paulina Urbańska kl.I a - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Leon Przybyło kl. I a - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Serafina Kunz kl. I c - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Aleksandra Rogowska kl. I c - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Julian Staniszewski kl. I c - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)
 • Rafał Mateja kl.II b - Nagroda (93% poprawnych rozwiązań)

  Wyróżnienia otrzymali:

 • Wiktor Kunicki, Emilia Masłoń, Michał Gajewski, Józef Abdallah z kl.Ia
 • Bartosz Chomicki, Jakub Dorda, Kajetan Brzuchacz z kl. I c i Mateusz Szeliga,
 • Kaja Kornajew, Agnieszka Litner z kl. II a
 • Krzysztof Papiz z kl. III b
 • Jakub Derlaga, Tymon Chołoniewski z kl. IV a
 • Aleksandra Szot, Natalia Bogucka, Wiktoria Papiz, Adam Kruszec, Wiktoria Szczurowska, Katarzyna Kuśmider z kl. V b
 • Mikołaj Stachura, Magdalena Berdychowska, Aleksandra Bierówka z kl. VI b


  MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ”2015/16 z Ewangelii św. Marka

 • LAUREATKAMI zostały Małgorzata Porębska z kl. IV b oraz Wiktoria Papiz z kl. V b.
 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Małgorzata Porębska, Maksym Zajączkowski, Aleksandra Szot, Franciszek Rychlak, Wiktoria Papiz i Zofia Matoga. W finale udział brały Małgorzata Porębska, Wiktoria Papiz i Aleksandra Szot.
  ARTYSTYCZNE


  IV Krakowski Festiwal Piosenki "Debiuty" org. MDK "Dom Harcerza"

 • Natalia Bogucka - Wyróżnienie w kategorii 8-10 lat
 • Szymon Szeliga - Wyróżnienie w kategorii 8-10 lat
 • Aleksandra Szot - Wyróżnenie w kategorii 10-13 lat


  Konkurs Poezji Jana Twardowskiego
  org. Gimnazjum 22

  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2015
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

  Konkurs Plastyczny "Inna bajka"
  org. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
  Projekt "Na początku było Słowo"
  Konkurs pięknego czytania tekstów biblijnych
  org. Stowarzyszenie Szersze Horyzonty oraz Gimnzjum "Uczeń"

 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2014/2015


  NAUKOWE


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikował się:

 • Filip Jasionowicz


 • Filip Jasionowicz został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Humanistycznego


  Małopolski Konkurs Matematyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 • Filip Jasionowicz
 • Mikołaj Bogucki


  Małopolski Konkurs Informatyczny Baltie 2015
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 • Jakub Gliwa
 • Mikołaj Bogucki

  Test ze znajomości twórczości J.Ch.Andersena
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • Olga Łucek - IV MIEJSCE (71/73 pkt.)
 • Karolina Kozak - Wyróżnienie (48/53 pkt.)

  X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
  org. Zamek Królewski na Wawelu

 • Zuzanna Rudny - Wyróżnienie


  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"- VIII Edycja org. Uniwersytet Dzieci

 • Nagroda - Filip Jasionowicz kl.VIb
 • Nagroda - Jan Michorek kl. III b
 • Nagroda - Karolina Szot kl.II b
 • Nagroda - Franciszek Maniak kl. II a
 • Nagroda - Michał Grochola kl.I b

 • Wyróżnienie - Mikołaj Bogucki kl. VI a
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. VI a
 • Wyróżnienie - Wiktoria Papiz kl. IV b
 • Wyróżnienie - Wiktoria Majchrzak kl. III a
 • Wyróżnienie - Tymon Chołoniewski kl. III a
 • Wyróżnienie - Jakub Derlaga kl. III a
 • Wyróżnienie - Bartosz Brzuchacz kl. III b
 • Wyróżnienie - Radosław Kwiatkowski kl. II a
 • Wyróżnienie - Oliwier Janiec kl. II a
 • Wyróżnienie - Zuzanna Cywka kl. II a
 • Wyróżnienie - Tadeusz Przybyło kl. II b
 • Wyróżnienie - Krzysztof Papiz kl. II b
 • Wyróżnienie - Rafał Mateja kl. I b


  Konkurs "Prawo i my"
  org.Straż Miejska

 • Do półfinału w Urzędzie Miasta zakwalifikowała się drużyna w składzie: Filip Jasionowicz i Kacper Bartyzel z kl.VI b

  Małopolski Konkurs Informatyczny "Baltie 2015" Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Mikołaj Bogucki i Jakub Gliwa.

  Międzynarodowy Konkurs Programowania w Języku Baltie3
  org. SGPSystems (czechy) TIB (Czechy), TIB (Słowacja)

 • Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Mikołaj Bogucki, Jakub Gliwa, Filip Jasionowicz, Tomasz Nawalany, Bartosz Kępczyński.
  ARTYSTYCZNE

  Królewskie Theatrum na Wawelskim Dworze
  org. Dział Edukacyjny Zamku Królewskiego na Wawelu

 • II MIEJSCE - Koło Muzyczno-Teatralne za przedstawienie "Pan Twardowski"
 • NAGRODA dla Najlepszego Aktora - Maksym Zajączkowski
 • Wyróżnienie Specjalne za rolę - Jadwiga Dardzińska
 • Nagroda za najładniejsze stroje - Maciej Maj i Helena Dardzińska

  XXIII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  MDK im. Andrzeja Bursy

 • III MIEJSCE - Koło Muzyczno-Teatralne za przedstawienie "Pan Twardowski"

  Posłuchajcie oto bajka - konkurs recytatorski
  org.Dom Kultury "Podgórze"

 • Bartosz Brzuchacz - I MIEJSCE
 • Maksym Zajączkowski - Wyróżnienie


  Poezja kobiet - konkurs recytatorski
  Dom Kultury "Podgórze"

 • Maksym Zajączkowski - I MIEJSCE
 • Szymon Szeliga - III MIEJSCE
 • Bartosz Brzuchacz - Wyróżnienie
 • Natalia Bogucka - Wyróżnienie
 • Julia Gawłowska - Wyróżnienie


  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2014 - Finał
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

 • Maksym Zajączkowski - I MIEJSCE w kategorii recytatorskiej
 • Bartosz Brzuchacz - II MIEJSCE w kategorii recytatorskiej
 • Szymon Szeliga - II MIEJSCE w kategorii woklanej  Młode Talenty Dzielnicy VIII - Reflektory 2014 - Eliminacje
  org. Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie

 • W eliminacjach wokalnych i recytatorskich konkursu organizowanego już po raz trzeci przez Centrum Kultury i Sportu w Sidzinie wzięło udział ośmioro uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych. Do finału zakwalifikowali się Maksym Zajączkowski, Bartosz Brzuchacz i Szymon Szeliga.
 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2013/2014


  NAUKOWE


  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
  org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 • LAUREAT - Konrad Mateja kl. II b
 • Wynik bardzo dobry - Filip Jasionowicz kl. V b
 • Wyróżnienie Paweł Ryś kl. V a
 • Wyróżnienie Paweł Lewicki kl. VI a

 • Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna ODKRYWCA
  org. Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie

 • Wyróżnienie - Stanisław Tarczoń kl. VI a

 • Świąteczne Podgórskie Dyktando
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Maciej Walaszczyk kl.VI a

  Praca bez żadnego błędu! - Tylko dwoje uczniów osiągnęło taki wynik. W konkursie brało udział 14 szkół podstawowych.

 • Wyróżnienie - Weronika Łucek kl.V b


  Małopolski Konkurs Matematyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • do etapu rejonowego, a następnie WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikował się PAWEŁ LEWICKI z kl.VI b.


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Filip Jasionowicz, Szymon Załęski, Stanisław Tarczoń.


  Małopolski Konkurs Przyrodniczy
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Paulina Bębenek, Stanisław Tarczoń.


  Małopolski Konkurs Biblijny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do do etapu rejonowego zakwalifikowała się: Krystyna Kubis.


  Małopolski Konkurs Informatyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • Do etapu powiatowego zakwalifikował się: Mikołaj Bogucki.


  Międzynarodowy Konkurs Programowania w Języku Baltie 3
  org. SGP Systems - Czechy, TIB - Czechy, TIB -Słowacja

 • Do etapu powiatowego a następnie WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikowali się: Mikołaj Bogucki i Jakub Gliwa


  Krakowska Matematyka
  org. Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

 • Do finału zakwalifikowali się: Paweł Lewicki VI b, Paweł Ryś V a i Andrzej Kulesza IV b.


  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z języka angielskiego
  org. Zespół Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotwych "Olimpus"

 • II MIEJSCE - Paweł Lewicki VI b
 • V MIEJSCE - Stanisław Tarczoń VI a


  VII Konkurs Języka Angielskiego
  org. Gimnazjum nr 22 w Krakowie

 • II MIEJSCE - Paweł Lewicki VI b


  "Cudowny świat baśni" - test ze znajomości twórczości J.Ch.Andersena
  org.DK"Podgórze"

 • Wyróżnienie - Olga Łucek kl. II b
 • Wyróżnienie - Gabriela Nęcińska kl. II b
 • Wyróżnienie - Zuzanan Rudny kl. II b


  Konkurs literacki "Buka i inne potwory"
  org. DK "Podgórze"

 • III MIEJSCE - Amelia Jaszczak kl.III b


  ARTYSTYCZNE

  XII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  org. MDK im.A.Bursy
 • Wyróżnienie - Koło Teatralne za przedstawienie "Castnig"

  II Krakowski Festiwal Piosenki "Debiuty 2014"
  org. MDK "Dom Harcerza", ul.Reymonta
 • WYRÓŻNIENIE - Karolina Lubomirska

  Młode Talenty Dzielnicy VIII - "Reflektory 2013"
  org.Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie i Rada Dzielnicy

  Kategoria wokalna

 • I MIEJSCE - Karolina Lubomirska (w kl.IV-VI)
 • II MIEJSCE - Natalia Bogucka (w kl.I-III)

  Kategoria aktorska

 • I MIEJSCE - Maksym Zajączkowski kl. II b
 • II MIEJSCE - Bartosz Brzuchacz kl. II b

  Kategoria plastyczna

 • II MIEJSCE - Tymon Chołoniewski kl.II a
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl. IV b
 • Wyróżnienie - Amelia Sławeńska kl. II a

  Przegląd konkursowy "Reflektory 2013 - Młode Talenty Dzielnicy VIII" odbył się już po raz drugi w Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie. Patronuje mu Rada Dzielnicy, a celem było wyłonienie talentów wokalnych, aktorskich, plastycznych z placówk kulutury i edukacji naszej dzielnicy. Przegląd składał się z dwóch etapów, podczas pierwszego występu wskazano finalistów, a koncert laureatów, podczas którego jury ogłosiło ostateczny werdykt, miał miejsce 20 grudnia. Serdecznie gratulujemy wszystkim :)  "Posłuchajcie oto bajka" - konkurs recytatorski
  org.DK"Podgórze"

 • I MIEJSCE - Maksym Zajączkowski kl. II b
 • Wyróżnienie - Bartosz Brzuchacz kl. II b
 • Wyróżnienie - Wiktoria Szczurowska kl. III b
 • Wyróżnienie - Aleksandra Szot kl. III b
 • Wyróżnienie - Julia Gorayska kl. III b

  XIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa "Mój Kraków" - kategoria plastyczna
  org.SP nr 151, Rada Dzielnicy V i Muzeum Historyczne m.Krakowa

 • Wyróżnienie - Patrycja Łotocka kl. II b
 • Wyróżnienie - Bartosz Kawalec kl. II a

  XV Spotkania Grup Kolędniczych
  org. MDK "Dom Harcerza" w Krakowie
 • III MIEJSCE - klasa II b

  Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny EKO I MY - XXI Edycja
  org. Rada Dzielnicy VIII
 • II MIEJSCE - Anna Czernecka kl. VI a

  "Człowiek opiekunem zwierząt" - konkurs plastyczny
  org. SP 40
 • Wyróżnienie - Magdalena Berdychowska kl. IV b
 • Wyróżnienie - Julia Wójtowicz kl. II b

  Konkurs plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa"
  org. DK"Podgórze" w Krakowie
 • Wyróżnienie - Paweł Jarkiewicz kl.II a

  Konkurs fotograficzny "Złota polska jesień"
  org. DK"Podgórze" w Krakowie

 • III MIEJSCE - Zuzanna Żak kl.IV b - (zdj.1)
 • Wyróżnienie - Kacper Bartyzel kl.Vb - (zdj.2)

 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2012/2013


  NAUKOWE

  Małopolski Konkurs Przyrodniczy
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do etapu rejonowego: Karolina Deleszkiewicz, Szymon Kessler, Maciej Walaszczyk kl.V a

  Do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikowali się

 • KAROLINA DELESZKIEWICZ kl.VI b
 • SZYMON KESSLER kl.VI b
 • MACIEJ WALASZCZYK kl.V a

  GRATULACJE!


  Małopolski Konkurs Biblijny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

  Do do etapu rejonowego: Szymon Kessler

  Do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO zakwalifikował się

 • SZYMON KESSLER kl.VI b - GRATULACJE!


  Małopolski Konkurs Humanistyczny
  org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • do etapu rejonowego: Anna Pietrzykowska kl.V b


  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego "OLIMPUS"

 • III miejsce - Paweł Lewicki kl. V b


  Master of English 2012/13 - Konkurs z jęz.angielskiego dla klas szóstych
  org. ZSOI nr 2 im.Uniwersytetu Jagiellońskiego (przy współpracy wydawnictw: Pearson oraz Oxford)

 • Wyróżnienie - Jakub Dulian kl.VI b


  Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna "OLIMPUS"

 • III miejsce - Mateusz Tarnowski kl. VI a
 • IV miejsce - Karolina Deleszkiewicz kl.VI b
 • V miejsce - Jakub Dulian kl. VI b


  Geniusz Matematyczny
  org. Szkolna Akademia Wiedzy

 • Laureat - Paweł Lewicki kl. V b
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. IV a
 • Wyróżnienie - Filip Szymeczko kl. VI b


  Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
  org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 • Laureat - Paweł Ryś kl. IV a
 • Wyróżnienie - Stanisław Tarczoń kl.V a
 • wyróżnienie - Krzysztof Krakowski kl. V b


  Krakowska Matematyka
  org. Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

 • Laureat - Paweł Lewicki kl.V b


  "Od Kraka do Kazimierza Wielkiego" - Wawel od czasów najdawniejszych
  org.Zamek Królewski na Wawelu

 • Wyróżnienie - Mateusz Tarnowski kl. VI a


  Konkurs ortograficzy "Podgórskie dyktando"
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Stanisław Tarczoń kl.V a


  Konkurs ze znajomości baśni Andersena
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • II miejsce – Olga Łucek kl.I b
 • III miejsce – Małgorzata Porębska kl.I b
 • Wyróżnienie – Szymon Szeliga kl.I b
 • Wyróżnienie – Zofia Matoga kl.II a
 • Wyróżnienie – Magdalena Berdychowska kl.III b


  Konkurs ze znajomości twórczości Marii Kownackiej
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • III miejsce – Jadwiga Dardzińska kl.I b
 • Wyróżnienie – Kamil Dobosz kl.III b


  "Kraków - moje miasto” - XI Międzyszkolny Konkurs dla Uczniów klas I - III
  org.SP 151 pod patronatem Rady Dzielnicy V

 • II miejsce – Paweł Jarkiewicz kl.I a
 • II miejsce – Olga Łucek kl.I b
 • III miejsce – Magdalena Berdychowska kl. III b
 • III miejsce – Ziemowt Staniszewski – kl. III b
  ARTYSTYCZNE

  Królewskie Theatrum na Wawelskim Dworze - konkurs na inscenizację legendy
  org. Zamek Królewski na Wawelu

 • I MIEJSCE - zespół ze świetlicy (kl.I b i II b)
 • Nagroda aktorska - Maciej Maj kl. I b
 • Nagroda aktorska - Bartosz Brzuchacz kl.I b  XXI Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  org. MDK im. Andrzeja Bursy
 • II MIEJSCE - Koło Teatralne (kl.VI b)

  Wiosenny Przegląd Artystyczny - formy teatralne
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego

 • I MIEJSCE - Koło Teatralne w kategorii klas 4-6
 • I MIEJSCE - zespół ze świetlicy (kl.I b i II b) w kategorii klas 1-3
 • Nagroda aktorska - Maksym Zajączkowski kl. I b

  XII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa "Mój Kraków"
  org. ZOS nr 51 w Krakowie

 • Szymon Kessler - finalista III etapu
 • Mikołaj Bogucki - finalista III etapu

  XI Krakowski Konkurs Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej
  org. MDK "Dom Harcerza" im. prof.A.Kamińskiego

 • III MIEJSCE - Karolina Lubomirska kl.V b
 • III MIEJSCE - Krystyna Kubis kl.V a  Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej
  org. SP 61 w Krakowie

 • III miejsce - Wiktoria Weintritt kl.IV b

  "Zonkilowa kartka dla chorego" - konkurs plastyczny
  org. TPCH "Hospicjum im. św. Łazarza"
 • Wyróżnienie - Franciszek Job kl. IV b

  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jesienna zakładka do jesiennej książki"
  org. Podgórska Biblioteka Publiczna

 • III miejsce - Piotr Bacior kl.II a

  Międzyszkolny konkurs na plakat "Człowiek opiekunem zwierząt"
  org. Szkoła Podstawowa nr 40

 • III miejsce - Wojciech Gajewski kl.V b

  Konkurs Ekologiczny "EKO i MY" - praca plastyczna "Łąka z kwiatami"
  org. Zarząd Dzielnicy VIII

 • Wyróżnienie - Wiktoria Weintritt kl. IV b


  Konkurs plastyczny "Piórnik współczesnego Plastusia"
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie – Szymon Szeliga kl.I b
  SPORTOWE

  MAŁOPOLSKI CYKL TURNIEJÓW TENISOWYCH DLA DZIECI
  Zarząd Dzielnicy VIII

 • I miejsce - Julian Radoń kl.V a (w kategorii "skrzaty")

  MAŁOPOLSKI CYKL TURNIEJÓW TENISOWYCH DLA DZIECI
  Zarząd Dzielnicy VIII

 • I miejsce - Julian Radoń kl.V a (w kategorii "skrzaty" - gra podwójna)
 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2011/2012


  NAUKOWE
  OGÓLNOPOLSKI KONKURS "GENIUSZ" Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  org. Szkolna Akademia Wiedzy

 • III MIEJSCE - Paweł Lewicki kl.IV b


  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
  org. Kuratorium Oświaty

 • Aleksandra Opozda z kl. VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego.


  MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY
  org. Kuratorium Oświaty

 • Jerzy Skrobek z kl. VI zakwalifikował się do etapu rejonowego.


  MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY
  org. Kuratorium Oświaty

 • Szymon Kessler z kl.V b zakwalifikował się do etapu rejonowego.


  KANGUR MATEMATYCZNY
  org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauka Matematycznych

 • Wyróżnienie - Paweł Lewicki kl.IV b
 • Wyróżnienie - Krzysztof Krakowski kl. IV b
 • Wyróżnienie - Maciej Walaszczyk kl. IV b
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. III a


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY "ŚWIETLIK"
  org. Uniwersytet Dzieci

 • Wyróżnienie - Szymon Kessler kl.V b
 • Wyróżnienie - Filip Jasionowicz kl. III b
 • Wyróżnienie - Weronika Łucek kl. III b
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl. III a


  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO "PANDA 2012"
  org. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe "Edi"

 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl. IV a


  KONKURS "CUDOWY ŚWIAT BAŚNI"
  org. DK "PODGÓRZE"

 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl. IV a
 • Wyróżnienie - Weronika Łucek kl. III a


  STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA DLA UCZNIÓW KLAS II, III
  org.Firma Edukacyjna "Orzeł"

 • Wyróżnienie w konkursie czytelniczym - Magdalena Berdychowska kl. II b


  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
  org. Policja Wydział Ruchu Drogowego, Kuratorium Oświaty

  Drużyna szkolna zajęła V miejsce

 • Szymon Kessler kl.V b
 • Stanisław Tarczoń kl.IV a
 • Maciej Walaszczyk kl.IV a

  ARTYSTYCZNE  XX Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  org. MDK im.Andrzeja Bursy

 • III MIEJSCE - Koło Teatralne SP30


  XVII KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria INSCENIZACJA
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Koło Teatralne za inscenizację "Jabłko Parysa"
 • Wyróżnienie aktorskie Szymon Kessler kl.V b
 • Wyróżnienie aktorskie Urszula Zaremba kl.V b


  VI MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I LEGIONOWEJ
  org. Dwór Czeczów i SP 124

 • I MIEJSCE - Karolina Lubomirska z zespołem - kl.IV b, IV a
 • Wyróżnienie Specjalne - Anna Czernecka kl.IV a
 • Wyróżnienie Specjalne - Anita Kulesza kl.IV b


  PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PRZEDSTAWIEŃ JASEŁKOWYCH "Hej wesoła nowina"
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - "Jasełka na strychu" w wykonaniu grupy teatralnej z kl.V b


  WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
  MZPiT "Krakowiak"

 • Wyróżnienie - zespół Koła Teatralnego z klas czwartych


  KONKURS RECYTATORSKI "Poezja kobiet"
  org. DK Podgórze

 • Wyróżnienie - Adam Mleczko kl.V b
 • Wyróżnienie - Szymon Kessler kl.V b


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAKÓW-MOJE MIASTO
  Org. SP 151, Rada Dzielnicy VIII

 • III miejsce - Weronika Łucek kl.III b
 • III miejsce - Ewa Mleczko kl. III a
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl.II b
 • Wyróżnienie - Ziemowit Staniszewski kl.II b
 • Wyróżnienie - Katarzyna Kuśmider kl.I b
 • Wyróżnienie - Dawid Skórka kl. I a
  XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO SŁOWA "MÓJ KRAKÓW"
  org.ZSO nr 51, Muzeum Historyczne miasta Krakowa, R.Dz.V

  Część plastyczna

 • I miejsce - Paulina Bębenek kl.IVa
 • Wyróżnienie - Ewa Mleczko kl.IIIa
 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.IIIa Część literacka
 • III miejsce - Wiktoria Nalepa kl.IIIa
  KONKURS SZOPEK KRAKOWSKICH
  org. Muzeum Historyczne m. Krakowa

 • Nagroda - Maciej Smoleń kl. IV b


  WOJEWÓDZKI KONKURS ORIGAMI "3D - PAPIEROWE RZEŹBY"
  org. MDK - al. 29 Listopada 102

 • II miejsce - Adrian Paluch kl.V b


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE DUSZKI I LEŚNE SKRZATY"
  org. MDK "Dom Harcerza" im.prof.A.Kamińskiego

 • I miejsce - Igor Sadowski kl. II b


  KONKURS PLASTYCZNY "STWORZENIA FANTASTYCZNE"
  org. DK PODGÓRZE

 • II miejsce - Magdalena Berdychowska kl. II b


  KONKURS PLASTYCZNY "PATRON MOJEJ SZKOŁY - DUMĄ UCZNIÓW"
  org.Szkoła Podstawowa nr 66

 • I miejsce - Magdalena Musiał kl. VI


  KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY "CZAR PSA I KOTA"
  org. MDK - al.29 listopada 102

 • Wyróżnienie - Gabriela Kuras kl.II b


  KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL Z ULUBIONEJ KSIĄŻKI"
  org.Towarzystwo Nuczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich

 • II miejsce - Ziemowit Staniszewski kl.II b
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl. II b


  STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNADLA UCZNIÓW KLAS II, III - KONKURS PLASTYCZNY
  org. Firma Edukacyjna "Orzeł"

 • Wyróżnienie - Laura Starek kl.II b
 • Wyróżnienie - Adam Styrna kl. II b
 • Wyróżnienie - Magdalena Berdychowska kl. II b  SPORTOWE


  MIĘDZYSZKOLNA LIGA SPORTOWA DZIELNICY VIII
  org. Rada Dzielnicy VIII

 • II miejsce reprezentacji dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej
 • III miejsce reprezentacji chłopców w Turnieju Piłki Nożnej
 • III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego


  KRAKOWSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT STARSZYCH
  pod patronatem m. Krakowa

 • II miejsce drużyny


  MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W SIDZINIE
  org.Szkoła Podstawowa nr 133 w Sidzinie

 • II miejsce


  MISTRZOSTWA DZIELNICY VIII
  org. Radz Dzielnicy VIII

 • III miejsce w koszykówce chłopców


  ZAWODY LEKKOATLETYCZNE DZIELNICY VIII
  org. Rada Dzielnicy VIII

 • I miejsce w biegu na 600 m - Maria Suchanik kl. VI
 • III miejsce w biegu na 600 m - Szymon Kessler kl. V b

 • III miejsce w biegu na 60 m - Wojciech Haniaczyk kl. V b
 • III miejsce w biegu na 60 m - Julian Radoń kl. IV a

 • III miejsce w rzucie piłką lekarską - Wiktoria Rząsa kl.IV b
 • III miejsce w skoku w dal - Gabriela Żurek kl. IV b • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2010/2011


  NAUKOWE  XVII KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - test ze znajomości mitologii
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Jan Nęciński kl.VI b


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z PRZYRODY
  org. Centrum Edukacju Szkolnej

 • Wyróżnienie - Michał Górka kl.VI b
 • Wyróżnienie - Jerzy Skrobek kl.V
 • Wyróżnienie - Filip Szymeczko kl.IV b


  KONKURS "EKO I MY"
  org. Rada Dzielnicy VIII

 • III miejsce - Jakub Jaroszyński kl.VI a
 • Wyróżnienie - Adam Mleczko kl.IV a


  OGÓLNOPOLDKI KONKURS PRZEDMIOTOWY EDI Z JĘZYKA POLSKIEGO
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • Wyróżnienie - Wiktoria Bafia kl.VIa
 • Wyróżnienie - Sandra Gajoch kl.VI a
 • Wyróżnienie - Patrycja Motak kl.VI a


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - test ze znajomości twórczości J.H.Andersena
  org. DK.Podgórze

 • VII miejsce - Szymon Kessler kl.IV b
 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.III a
 • Wyróżnienie - Anna Pietrzykowska kl.III b
 • Wyróżnienie - Marta Czernecka kl.II a


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - test ze znajomości "Akademii pan Kleksa"
  org.DK Podgórze

 • Wyróżnienie - Szymon Kessler kl.IV b
 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.III a


  OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
  org. Uniwersytet Jagielloński

 • Nagroda Główna - Filip Jasionowicz kl.II b
 • Nagroda Główna - Mikołaj Bogucki kl.II a
 • Wyróżnienie - Maciej Biel kl.II b
 • Wyróżnienie - Zuzanna Chrzaścik kl.II b
 • Wyróżnienie - Barbara Dubis kl.II b
 • Wyróżnienie - Marta Czernecka kl.II a


  KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUREK"
  org.Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 • Wynik: Bardzo dobry - Jakub Gliwa kl.II a
 • Wynik: Bardzo dobry - Paweł Ryś kl.II a


  ARTYSTYCZNE  VIII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI - FINAŁ
  org. Śródmiejski Ośrodek Kultury, Nowohuckie Centrum Kultury

 • I MIEJSCE - Szymon Turcza-Jurczyński

  VIII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI - elimnacje dzielnicowe
  org. DK Podgórze

 • Laureat - Szymon Turcza-Jurczyński


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - przegląd inscenizacji
  org. DK Podgórze

 • III miejsce - "Kopciuszek" w wykonaniu kl.III a


  POEZJA KOBIET - konkurs recytatorski
  org. DK "Podgórze"

 • III Miejsce - Filip Szymeczko kl.IV b
 • III Miejsce - Szymon Kessler kl.IV b
 • Wyróżnienie - Magdalena Musiał kl. V
 • Wyróżnienie - Jakub Chromy kl.IV b  XVII KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU
  org. DK "Podgórze"

  KATEGORIA: recytacja

 • I Miejsce - Szymon Turcza-Jurczyński kl.VI b
 • II Miejsce - Hubert Kessler kl.VI b

  KATEGORIA: inscenizacja

 • II Miejsce - "Przetarg na piramidy" w wykonaniu Koła Teatralnego


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Mimozami jesień się zaczyna"
  org. MDK "Dom Harcerza"

 • I miejsce - Nina Mazur kl.Ib
 • I miejsce - Kamil Dobosz kl. Ib
 • III miejsce - Igor Sadowski kl. Ib
 • III miejsce - Gabriela Kuras kl. Ib


  Maska karnawałowa - KONKURS PLASTYCZNY
  org. DK"Podgórze"

 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.II a
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl.II a


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"
  org. DK"Podgórze"

 • Wyróżnienie - Magdalena Berdychowska kl.Ib
 • Wyróżnienie - Nina Mazur kl. Ib


  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Dziewczynka z zapałkami i inne baśnie Andersena"
  org. CM im. H.Jordana

 • Nagroda - Igor Sadowski kl.Ib

  SPORTOWE  MIĘDZYSZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
  org. Szkoła Podstawowa nr 30

 • I miejsce drużyny dziewcząt
 • I miejsce drużyny chłopców


  TURNIEJ KOSZYKÓWKI
  org. MDK"Tygrysek"

 • I miejsce drużyny chłopców


  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
  org. MDK "Tygrysek"

 • I miejsce drużyny dziewcząt


  ZAWODY PŁYWACKIE
  org. Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy

 • I miejsce - Julian Radoń kl.III a


  MIĘDZYSZKOLNA LIGA SPORTOWA - KOSZYKÓWKA
  org.Rada Dzielnicy VIII

 • II miejsce reprezentacji dziewcząt


  NOWOROCZNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI
  org. Szkoła Podstawowa nr 30

 • I miejsce reprezentacji chłopców


  MISTRZOSTWA DZIELNICY VIII
  org. Rada Dzielnicy VIII

  BIEG na 60 m

 • II miejsce - Antoni Suchanik kl.IV b
 • III miejsce - Maria Suchanik kl.V
 • III miejsce - Jan Nęciński kl.VI b

  RZUT PIŁKĄ LEKARSKA

 • III miejsce - Zuzanna Paluch kl.VI b


  MAŁOPOLSKI CYKL TURNIEJÓW TENISOWYCH DLA DZIECI w kategorii "SKRZATY"
  org. Akademia Tenisa

 • I miejsce - Julian Radoń kl.III a


 • NASZE SUKCESY

  Rok szkolny 2009/2010


  NAUKOWE  MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Mateusz Szpyrka z kl.VI b został LAUREATEM konkursu.

  Laureaci są zwolnieni ze sprawdzianu po klasie szóstej oraz mają prawo wyboru klasy profilowanej w dowolnym gimnazjum. Ucznia przygotowała pani Ewa Kamińska.

  Gratulacje!

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego:

 • Mateusz Szpyrka kl. VI b
 • Paweł Maj kl.VI b
  W etapie rejonowym brali udział: Mateusz Szpyrka, Paweł Maj i Daniel Pilarczyk.  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Mateusz Szpyrka z kl.VI b został LAUREATEM konkursu.

  Podwójne gratulacje : )

  W etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego brała udział Anna Job z kl.VI b.


  NAGRODĘ MARSZAŁKA WOJEWODZTWA KRAKOWSKIEGO za całokształt osiągnięć naukowych w roku szkolnym 2008/2009 otrzymał nasz absolwent TOMASZ KLEINER (obecnie uczeń Gimnazjum nr 2)

  NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA za tytuł laureata w Małopolskim Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym (edycja 2008/09) otrzymał TOMASZ KLEINER.

  NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA za tytuł laureata w Małopolskim Konkursie Humanistycznym (edycja 2008/09) otrzymała KATARZYNA WALASZCZYK (obecnie uczennica Gimnazjum nr 2)


  Szkoła Podstawowa nr 30 Szkoła Podstawowa nr 30

  Na zdjęciach p.Krystyna Glanowska i z Kasią i Tomkiem podczasu uroczystości w Urzędzie Miasta oraz p.Ewa Kamińska.  KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2010" -
  org. Małopolskie Stowarzyszenie Matemtyczne KANGUR

 • LAUREAT - Mateusz Szpyrka kl.VI b
  Nagrodą dla Mateusza jest tygodniowy wyjazd zagraniczny w okresie wakacji.

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "PINGWIN" -
  org. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

 • I miejsce Mateusz Szpyrka kl.VI b

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY MULTITEST -
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • I miejsce - Mateusz Szpyrka kl.VI b
 • Wyróżnienie - Natalia Łach kl.VI b

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST – JĘZYK POLSKI
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • Wyróżnienie - Anna Job kl.VI b
 • Wyróżnienie - Joanna Witek kl.VI b
 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.Va

  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI- test z twórczości Andersena
  org. DK"POdgórze"

 • II miejsce - Marta Czernecka kl.Ia
 • III miejsce - Katarzyna Brudek kl.Ia
 • Wyróżnienie - Paweł Ryś kl.Ia
 • Wyróżnienie - Jakub Gliwa kl.Ia

 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.II a

 • IV miejsce - Szymon Kessler kl.III b  ARTYSTYCZNE  MAŁOPOLSKI WIOSENNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY - FORMY TEATRALNE
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego
  III MIEJSCE - Koło Teatralne SP 30

  POEZJA KOBIET - konkurs recytatorski z okazji 8 marca
  org. DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Hubert Kessler kl.V b
 • II MIEJSCE - Szymon Turcza-Jurczyński kl.Vb

  XVI KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: recytacja
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.V a
  MIMOZAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNA – konkurs plastyczny
  org. MDK"Dom Harcerza"

 • II miejsce - Ewa Mleczko kl. I a
 • III miejsce - Beata Majdak kl.III b


  OZDOBA ŚWIĄTECZNA – konkurs plastyczny (VI edycja)
  org. Dom Kultury "Podgórze"

  I miejsce - Jakub Dulian kl. III b

  DOM MOICH MARZEŃ – konkurs plastyczny
  org. Okręgowa Izba Architektów"

 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.Ia
 • Wyróżnienie - Jakub Wagner kl. II b  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY "EKO I MY" - Kategoria: PEJZAŻ
  org. ZARZĄD DZIELNICY VIII

 • I miejsce - Bartosz Dudek kl.VI b
 • III miejsce - Joanna Witek kl.VI b
 • Wyróżnienie - Daniel Pilarczyk kl. VI b
 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.V a

  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY "EKO I MY" - Kategoria: MIKROFOTOGRAFIA

 • II miejsce - Hubert Kessler kl.V b

  BARWY JESIENI - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 36

 • III miejsce - Klaudia Mistarz kl.III b


  ANIOŁY I ANIOŁKI - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 89

 • II miejsce - Anna Kowalska - kl.III b
 • Wyróżnienie - Julia Sładek - kl.II a


  KOLOROWY ŚWIAT OWOCÓW I WARZYW - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 132 w Krakowie

 • Wyróżnienie - Dorota Kowalczuk kl.VI b
 • Wyróżnienie - Paulina Kornaś kl. Va
 • Wyróżnienie - Karolina Deleszkiewicz kl.III b
 • Wyróżnienie - Beata Majdak kl. III b
 • Wyróżnienie - Ewelina Miklas kl. I a
 • Wyróżnienie - Zuzanna Chrząścik kl. I b


  WIOSENNE KWIATY - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 97

 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.I a


  SUKNIA PANI WIOSNY - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 26

 • Wyróżnienie - Nathali Samarappullige kl.III a


  MOJA MAMA JEST WSPANIAŁA - konkurs plastyczny
  org. Szkoła Podstawowa nr 95

 • II MIEJSCE - Anna Pietrzykowska kl.II b
 • Wyróżnienie - Władysława Marażewska kl.II b
 • Wyróżnienie - Weronika Żurowska kl.I a  SPORTOWE  TENIS STOŁOWY - rozgrywki dzielnicowe
  org. - Zarząd Dzielnicy VIII

 • Mistrz Dzielnicy VIII - Patrycja Nowakowska kl. IV
 • Wicemistrz Dzielnicy VIII - Jan Nęciński kl.V b  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2008/2009


  NAUKOWE  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Katarzyna Walaszczyk z kl.VI a została LAUREATKĄ konkursu, otrzymała VI LOKATĘ.

  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  Tomasz Kleiner z kl.VI b został LAUREATEM konkursu.

  Laureaci są zwolnieni ze sprawdzianu po klasie szóstej oraz mają prawo wyboru klasy profilowanej w dowolnym gimnazjum. Uczniów przygotowały panie: Krystyna Glanowska, Ewa Kamińska, Ewa Miękina, Danuta NoworoL,

  Gratulacje!

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Humanistycznego:

 • KATARZYNA WALASZCZYK kl. VI a
 • TOMASZ KLEINER kl.VI b

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego:

 • KATARZYNA WALASZCZYK kl.VI A
 • TOMASZ KLEINER kl.VI b  III MIEJSCE SZKOŁY PODSTAWOWEJ 30 W WYBORACH PODGÓRSKIEJ SZKOŁY ROKU 2008 - organizator - Dom Kultury "Podgórze"

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "MULTITEST" - organizator - Centrum Edukacji Szkolnej

  FINALIŚCI Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "MULTITEST":

 • II MIEJSCE KATARZYNA WALASZCZYK kl.VIa
 • III MIEJSCE BARTOSZ WODZIŃSKI kl.VIa
 • IV MIEJSCE MATEUSZ SZPYRKA kl.V b
 • WYRÓŻNIENIE PIOTR SZEWCZYK KL.IVa
 • WYRÓŻNIENIE ZUZANNA SZOPA KL.IVa  OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO "MULTITEST" - organizator - Centrum Edukacji Szkolnej

  FINALIŚCI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "MULTITEST":

 • WYRÓŻNIENIE KAROLINA ROMEK KL.Vb
 • WYRÓŻNIENIE TOMASZ KLEINER KL.VIb
 • WYRÓŻNIENIE BARTOSZ WODZIŃSKI KL.VIa
 • WYRÓŻNIENIE ANDRZEJ STÓS KL.VIa  MAŁOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY DLA DZIECI - "Małopolska dba o środowisko" organizator - Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego"

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Ekologicznego "Małopolska dba o środowisko":

 • NAGRODA - KATARZYNA ZIEMIAŃSKA KL.III
 • NAGRODA - MAGDALENA MUSIAŁ KL.III  VI EDYCJA KONKURSU "PODGÓRSKIE DYKTANDO" - organizator - Dom Kultury "Podgórze"

  FINALIŚCI Konkursu "Podgórskie Dyktando":

 • WYRÓŻNIENIE Bartosz Wodziński kl.VIa
 • WYRÓŻNIENIE Katarzyna Walaszczyk kl.VIa
 • WYRÓŻNIENIE Karolina Ożóg kl.VIa  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI - "OLIMPUS" - SESJA JESIENNA

  FINALIŚCI Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "OLIMPUS":

 • II MIEJSCE KATARZYNA WALASZCZYK kl.VIa
 • V MIEJSCE MATEUSZ SZPYRKA kl.Vb  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO: "OLIMPUS" - SESJA JESIENNA

  FINALIŚCI Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Polskiego "OLIMPUS":

 • III MIEJSCE MATEUSZ SZPYRKA kl.V b
 • IV MIEJSCE KATARZYNA WALASZCZYK kl.VIa
 • V MIEJSCE JAKUB KACZMARA kl.Vb

  KONKURS - Bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy
  org. Rada i Zarząd Dzielnicy VIII Dębniki

 • III MIEJSCE zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Kleiner, Kamil Sokół

 • ARTYSTYCZNE  XV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: recytacja
  org. DK "Podgórze"

 • III miejsce - Łukasz ŁężniaK kl.VI a
 • Wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.VI a
 • Wyróżnienie - Jakub Jaroszyński kl.IV a  POEZJA KOBIET - konkurs recytatorski
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Natalia Łach kl.V b
 • Wyróżnienie - Karolina Romek kl.V b

  MAŁOPOLSKIE KONFRONTACJE MUZYCZNE
  pod patronatem Kuratorium Oświaty

  I MIEJSCE - chór szkolny

  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY z okazji 30 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża
  org. SP 132

 • Nagroda - Dorota Kowalczuk kl.Vb
 • Nagroda - Monika Grzanka kl.VIb
 • Nagroda - Magdalena Musiał kl.III
 • Nagroda - Maria Suchanik kl. III
 • Nagroda - Jerzy Skrobek kl. III
 • Wyróżnienie - Antoni Jaroszyński kl.VIa
 • Wyróżnienie - Ewa Borodawka kl.VIa
 • Wyróżnienie - Anna Czernecka kl.Ia

  MAŁOPOLSKI KONKURS "Dom moich marzeń"
  org. Małopolska Izba Architektów

 • Nagroda - Julia Stós kl.III
 • Wyróżnienie - Katarzyna Ziemiańska kl.III

  VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT - "Człowiek opiekunem zwierząt"
  org. SP

 • I miejsce - Anna Czarnecka kl.Ia
 • Wyróżnienie - Magdalena Łatka kl.Ia

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "A ja mam psa"
  org.DK "Podgórze"

 • III miejsce - Weronika Wardeńska kl.I a


  KLASY I - III


  CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - konkurs wiedzy o J.CH. Andersenie i jego tworczośći
  org. DK "Podgórze"

 • II MIEJSCE - Stanisław Tarczoń kl.I a
 • IV MIEJSCE - Julia Sładek kl.I a


  SPORTOWE  TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ O MISTRZOSTWO DZIELNICY VIII
  oragnizator: SP 30

 • III MIEJSCE chłopców w grupie wiekowej klas trzecich i czwartych

  TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW - MISTRZOSTWA DZIELNICY VIII
  org. finałów: SP 30

 • Drużyna chłopców w składzie: A.Jaroszyńki, P.Paleńko, P.Bogusz, K.Giemza zdobyła tytuł MISTRZA DZIELNICY. W zawodach startowało 12 szkół.


  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2007/2008


  CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE

  został przyznany naszej placówce w październiku 2007 r. - to nasz kolejny ważny sukces.
  NAUKOWE
  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  FINALISTKI Małopolskiego Konkursu Humanistycznego:

 • SARA URBAŃSKA kl. VI b
 • AGNIESZKA WODZIŃSKA kl.VI b

  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY - ETAP WOJEWÓDZKI pod patronatem Kuratorium Oświaty

  FINALIŚCI Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego:

 • JACEK BURYS kl.VI b
 • TOMASZ KLEINER kl.V b


  KONKURS POETYCKI "Walentynki"
  org. DK"Podgórze" - filia Soboniowice

 • I MIEJSCE - Sara Urbańska kl.VI b
  XV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: wiedza
  org. DK "Podgórze"

 • X miejsce - Sara Urbańska kl.VI b


  KONKURS HISTORYCZNY "Od Wiślan do Kazimierza Wielkiego; dzieje Wzgórza Wawelskiego od wieku IX do roku 1370"
  org.Dział Oświatowy Zamku Królewskiego na Wawelu i Podgórska Biblioteka Publiczna

 • II Miejsce - zespół w składzie:Katarzyna Walaszczyk, Rafał Rak, Bartosz Wodziński
 • Wyróżnienie - zespół w składzie: Kamil Kozłowski, Damian Niepsuj, Łukasz Łężniak

  OMNIBUS 2008 z języka polskiego
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • I MIEJSCE w Małopolsce (III miejsce w kraju) - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • II MIEJSCE W Małopolsce (X miejsce w kraju) - Mateusz Szpyrka kl.IV b

  MULTITEST z języka polskiego
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • Laureat - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • Laureat - Natalia Łach kl.IV b
 • Laureat - Julia Sokół kl.IV b
 • Laureat - Paweł Maj kl.IV a
 • Laureat - Piotr Matejek kl.IV a
 • Laureat - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Laureat - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • Laureat - Agnieszka Wodzińska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Anna Job kl.IV b
 • Wyróżnienie - Dominik Chrząścik kl.IV a
 • wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • Wyróżnienie - Antoni Radoń kl.V b

  KONKURS LITERACKO - DZIENNIKARSKI - "Moje wakacje"
  org. DK "Podgórze"

 • III miejsce - Rafał Rak kl.V a
 • Wyróżnienie - Aleksandra Pióro kl.VI b

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego
  sesja wiosenna 2007/08

 • VI miejsce - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • VIII miejsce - Tomasz Kleiner kl.V b
 • IX miejsce - Anna Golonka kl.VI b
 • X miejsce - Aleksandra Braska kl.VI b
 • X miejsce - Klaudia Seweryn kl.V a

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego
  sesja zimowa 2008

 • I MIEJSCE - Tomasz KLeiner kl.V b
 • II MIEJSCE - Łukasz Łężniak kl.V a
 • III MIEJSCE - Karolina Romek kl.IV b
 • IV miejsce - Natalia Łach kl.IV b
 • V miejsce - Joanna Witek kl.IV b
 • VIII miejsce - Agnieszka Wodzińska kl.VI b
 • X miejsce - Aleksandra Braska kl.VI b
 • X miejsce - Anna Golonka kl.VI b
 • X miejsce - Aleksandra Grabowska kl.VI b

  ALFIK HUMANISTYCZNY
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • Lokata bardzo dobra - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • Lokata bardzo dobra - Aleksandra Braska kl.VI b
 • Lokata bardzo dobra - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Lokata bardzo dobra - Karolina Romek kl.IV b
 • Lokata bardzo dobra - Joanna Witek kl.IV b
 • Lokata bardzo dobra - Natalia Łach kl.Iv b
 • Lokata III - Paweł Brewczyński kl.VI b
 • Lokata III - Anna Job kl.IV b

  PINGWIN 2007 - język polski
  org. Ogólnopolakie Konkursy Przedmiotowe EDI

 • V miejsce - Tomasz Kleiner kl.V b
 • V miejsce - Anna Golonka kl.VIb
 • V miejsce - Aleksandra Braska kl.VI b
 • V miejsce - Aleksandra Grabowska kl.VI b

  Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy MIX
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • I MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.V b
 • VI miejsce - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • IX miejsce - Jacek Burys kl.VI a
 • X miejsce - Błażej Kowalski kl.IV b

  KRAKOWSKA MATEMATYKA 2008
  org.Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

 • LAUREAT - Katarzyna Walaszczyk kl.V a
 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl. V b

  Ogólnopolski Konkurs MAT 2008
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • II lokata - Jacek Burys kl.VI a
 • II lokata - Tomasz Kleiner kl.V b
 • III lokata - Mateusz Szpyrka kl.IV b

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki
  sesja wiosenna 2007/08

 • III MIEJSCE - Tomasz Kleiner
 • IV MIEJSCE - Jacek Burys
 • V miejsce - Mateusz Szpyrka

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki
  sesja zimowa 2007/08

 • I MIEJSCE - Jacek Burys kl.VI a
 • III MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.V b
 • III MIEJSCE - Mateusz Szpyrka kl.IV b

  TEST MATEMATYKA PLUS 8
  Edycja Oxford Educational

 • Laureat I stopnia - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Laureat I stopnia - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • Laureat II stopnia - Jacek Burys kl. VI a
 • Laureat IV stopnia - Daniel Pilarczyk kl.IV b
 • Laureat IV stopnia - Jan Nęciński kl.III b
 • Laureat V stopnia - Paweł Brewczyński kl.VI b
 • Laureat V stopnia - Sara Urbańska kl.VI b
 • Laureat V stopnia - Paweł Maj kl.IV b

  PINGWIN 2007 - matematyka
  org. Ogólnopolakie Konkursy Przedmiotowe EDI

 • I MIEJSCE - Mateusz Szpyrka kl.IV b
 • I MIEJSCE - Jacek Burys kl.VI a
 • Wyróżnienie - Tomasz Kliener kl.Vb
 • Wyróżnienie - Błażej Kowalski kl.IV b

  MULTITEST z matematyki
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • LAUREAT - Mateusz Szpyrka kl.IV b - I miejsce w Polsce
 • Laureat - Jacek Burys kl.VI a
 • Laureat - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Laureat - Daniel Pilarczyk kl.IV b
 • Wyróżnienie - Błażej Kowalski kl.IV b

  TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ - "Parki narodowe Polski"
  org. DK "Podgórze"

 • II miejsce - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • III miejsce - Tomasz Kleiner kl.V b
 • Wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.V a

  TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ - "Czy lasy muszą zginąć?"
  org. DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Sara Urbańska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Kamil Kozłowski kl.VI a

  OLIMPUS - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody
  sesja wiosenna 2007/08

 • VI miejsce - Mateusz Szpyrka
 • VI miejsce - Daniel Pilarczyk
 • VIII miejsce - Tomasz Kleiner


  ARTYSTYCZNE  XVI MAŁOPOLSKIE SPOTKANIA TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH
  org. MDK im.Andrzeja Bursy

 • III MIEJSCE - KOŁO TEATRALNE za przedstawienie "Pan Twardowski"

  POEZJA KOBIET - KONKURS RECYTATORSKI
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego

 • III MIEJSCE - Paulina Murzyn kl.VI b
 • Wyróżnienie - Łukasz Łężniak kl.V a
 • Wyróżnienie - Taiga Kuśmider kl.VI b
 • Wyróżnienie - Sara Urbańska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Anna Job kl.IV b

  SIÓDME NIEBO - KONKURS RECYTATORSKI
  org. MDK im.K.I.Gałczyńskiego

 • II MIEJSCE - Aleksandra Grabowska kl.VI b
 • Wyróżnienie - Paulina Murzyn kl.VI b
 • Wyróżnienie - Kamil Kozłowski kl.VI a

  POETYCKIE WALENTYNKI - KONKURS RECYTATORSKI
  org. DK "Podgórze" - filia Soboniowicze

 • I MIEJSCE - Sara Urbańska kl.VI b  XV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - kategoria: recytacja
  org. DK "Podgórze"

 • LAUREAT - Paulina Murzyn kl.VI b
 • Wyróżnienie - Franciszek Kubis kl.VI a


  PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PRZEDSTAWIEŃ BOŻONARODZENIOWYCH "Hej, wesoła nowina"
  org. przez DK"Podgórze

 • WYRÓŻNIENIE dla chóru szkolnego


  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Psie smutki"
  org.DK "Podgórze"

 • Wyróżnienie - Kornelia Kuśmider kl.0

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Kaczka Dziwaczka"
  org.DK "Podgórze"

 • I miejsce - Antoni Suchanik kl.I b
 • II miejsce - Aleksandra Opozda kl.II
 • III miejsce - Karolina Nieć kl. 0
 • Wyróżnienie - Paulina Bębenek kl.0
 • Wyróżnienie - Maciej Walaszczyk kl.0

  KONKURS PLASTYCZNY "Mimozami jesień się zaczyna"
  org.MDK "Dom Harcerza"

 • III miejsce - Beata Majdak kl.I b  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2006/2007


  NAUKOWE  MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
  pod patronatem Kuratorium Oświaty

 • FINALISTA - Marek Siwek z kl.VI b
 • FINALISTA - Adam Szaszkiewicz z kl.VI b

  DYKTANDO 2007 - DK "Podgórze"
  konkurs ortograficzny dla szkół dzielnicy Podgórze

 • Adam Szaszkiewicz - III lokata (42/45 p.)
 • Marek Siwek - V lokata (40/45 p.)
 • Agnieszka Wodzińska - VI lokata (39/45 p.)  XIV KRAKOWSKI TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU - DK "Podgórze"

 • WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - Adam Szaszkiewicz z kl.VI b
 • WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - Marek Siwek z kl.VI b
 • WYRÓŻNIENIE - Joanna Seraphim z kl.VI b

  IV WIOSENNE ZMAGANIA Z JĘZYKIEM POLSKIM
  org. Dom Kultury "Podgórze"

  klasy szóste:

 • II MIEJSCE - Marek Siwek
 • III MIEJSCE - Adam Szaszkiewicz
  klasy piąte:
 • Wyróżnienie - Ada Frankowska kl.V b
  klasy czwarte:
 • II MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • Wyróżnienie - Katarzyna Walaszczyk kl.IV a
 • Wyróżnienie - Bartosz Wodziński kl.IV a

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY "MIX"
  org. Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • LAUREAT - Adam Szaszkiewicz kl. VI b
 • LAUREAT - Paulina Biedrzyńska kl. VI c
 • LAUREAT - Maciej Dudek kl.VI b
 • Wyróżnienie - Marek Siwek kl. VI b
 • Wyróżnienie - Eryka Żmuda kl. VI c

  OMNIBUS 2007 - język polski
  org. przez firmę "Łowcy Talentów - Jersz"

 • I MIEJSCE w Małopolsce, IV MIEJSCE w Polsce - Tomasz Kleiner kl.IV b - Nagrodą dla Tomka jest wakacyjny obóz konny.
 • II lokata - Marek Siwek kl.VI b
 • II lokata - Eryka Żmuda kl.VI c
 • III lokata - Adam Szaszkiewicz kl.VI b
 • III lokata - Jan Lejczak kl.VI b
 • III lokata - Paulina Biedrzyńska kl. VI c

  MULTITEST z języka polskiego
  org. Centrum Edukacji Szkolnej

 • LAUREAT - Marek Siwek z kl.VI b
 • LAUREAT - Kamil Bujnowicz z kl.VI b
 • LAUREAT - Katarzyna Walaszczyk z kl.IV a
 • LAUREAT - Tomasz Kleiner z kl.IV b
 • Wyróżnienie - Małgorzata Tkaczyk z kl.V a
 • Wyróżnienie - Łukasz Łężniak z kl.IV a
 • Wyróżnienie - Klaudia Seweryn z kl.IV a
 • Wyróżnienie - Bartosz Wodziński z kl.IV a

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY "PANDA"
  Język polski

 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl.IV b (III miejsce)
 • Wyróżnienie - Antoni Radoń kl.IV b(VII miejsce)
 • Wyróżnienie - Agnieszka Wodzińska kl.V b (IX miejsce)
 • Wyróżnienie - Aleksandra Braska kl.V b (IX miejsce)

  KONKURS ECE LIDER - język angielski
  org. Europejskie Centrum Edukacyjne

 • I miejsce - Julia Sokół kl. III b

  MULTITEST z języka angielskiego
  org. Centrum Edukacji Szkolnej.

 • LAUREAT - Adam Szaszkiewicz z kl.VI b
 • Wyróżnienie - Anna Świeży kl.VI b
 • Wyróżnienie - Mateusz Sokół z kl.VI b

  KRAKOWSKA MATEMATYKA, czyli 750 lat lokacji miasta
  konkurs matematyczny

 • LAUREAT - Katarzyna Walaszczyk kl.IV a
 • LAUREAT - Tomasz Kleiner kl.IV b

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY "PANDA"
  Matematyka

 • LAUREAT - Jacek Burys kl. V a (III miejsce)
 • Wyróżnienie - Tomasz Kleiner kl.IV b (VII miejsce)
 • Wyróżnienie - Adam Szaszkiewicz kl.VI v (IX miejsce)

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY "MIX"
  org. Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 • I MIEJSCE - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • II MIEJSCE - Katarzyna Walaszczyk kl.IV a
 • Wyróżnieie - Adam Szaszkiewicz kl. VI b
 • Wyróżnienie - Paweł Bobołowicz kl. VI b

  KONKURS ECE LIDER - matematyka
  org. Europejskie Centrum Edukacyjne

 • III miejsce - Jacek Burys kl.V a

  KWADRATURA KOŁA - Matematyczne Mistrzostwa Polski
  org. Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Ścieżki Nieskończności"

 • VI miejsce w kraju, II miejsce w województwie - Tomasz Kleiner kl.IV b
 • IV miejsce w województwie - Adam Szaszkiewicz kl.VI b
 • III miejsce w powiecie, IV miejsce w województwie - Igor Strzyżewski kl.II b
 • V miejsce w powiecie - Rafał Rak kl.IV a
 • VI miejsce w powiecie - Paweł Maj kl.III a
 • IX miejsce w powiecie - Dominik Chrząścik kl.IIIa
 • X miejsce w powiecie - Konrad Menzel kl. V b

  OLIMPUS MATEMATYKA

 • I miejsce - Jacek Burys kl.V a
 • III mijesce - Tomasz Kleiner kl. IV b

  TEST MATEMATYKA PLUS

 • Laureat I stopnia - Adam Szaszkiewicz kl.VI b
 • Laureat I stopnia - Tomasz Kleiner kl. IV b
 • Laureat III stopnia - Bartosz Wodziński kl. IV a
 • Laureat IV stopnia - Katarzyna Walaszczyk kl. IV a
 • Laureat V stopnia - Rafał Rak kl. IV a

  KONKURS ZE ZNAJOMOŚCI BAŚNi ANDERSENA
  org. DK "Podgórze"

 • II miejsce - Szymon Szczechowicz kl.III b
 • VI miejsce - Marcin Smoleń kl.III b
 • VIII miejsce - Maria Suchanik kl.I
 • IX miejsce - Anna Szklener kl.I
 • Wyróżnienie - Klaudia Liberda kl.II b
 • Wyróżnienie - Julia Sokół kl. III b
 • Wyróżnienie - Anna Job kl. III b


  ARTYSTYCZNE

  MAŁOPOLSKIE KONFRONTACJE MUZYCZNE MŁODZIEŻY
  org.przez Młodzieżowy Dom Kultury im.św.Jadwigi
  pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie

 • I MIEJSCE zajął chór szkolny pod dyrekcją p.Mirosławy Szutowskiej

  POEZJA POLSKA XX w. - KONKURS RECYTATORSKI - DK "Podgórze"

 • WYRÓŻNIENIE - Eryka Żmuda kl.VI c
 • WYRÓŻNIENIE - Marek Siwek kl.VI b
 • WYRÓŻNIENIE - Łukasz Łężniak kl.IV a

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
  „W Polsce bije serce świata” – A czy twoje serce bije dla Polski?
  org. Ministerstwo Edukacji Narodowej

 • Inscenizacja Koła Teatralnego „O rozmarynie i nocy listopadowej” uzyskała rekomendację Małopolskiego Kuratorium Oświaty do:
  ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO w kategorii: PROJEKT – PRZEDSIĘWZIĘCIE

 • W etapie ogólnopolskim zespół został LAUREATEM NAGRODY za PROJEKT-PRZEDSIĘWZIĘCIE

  IV KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje dzielnicowe

 • WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Grabowska kl.V b

  POEZJA OBCOJĘZYCZNA XIX w - KONKURS RECYTATORSKI - DK "Podgórze"

 • I MIEJSCE - Paulina Murzyn kl.V b
 • Wyróżnienie - Aleksandra Braska kl.V b
 • Wyróżnienie - Franciszek Kubis kl.V a  BOGINIE, NIMFY, ZIEMIANKI - KOBIETY ANTYKU - KONKURS PLASTYCZNY - DK "Podgórze"

 • II MIEJSCE - Anna Świeży kl.VI b

  PROZA I POEZJA ANTYKU - KONKURS RECYTATORSKI - DK "Podgórze"

 • WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Braska kl.V b
 • WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Grabowska kl.V b
 • WYRÓŻNIENIE - Joanna Seraphim kl. VI b
 • WYRÓŻNIENIE - Sebastian Hajduk kl. VI b

  KONKURS PLASTYCZNY "Legendy krakowskie" org. Młodzieżowy Dom Kultury "MDK na 102"

 • I MIEJSCE - Aleksandra Braska z kl.V b zobacz >>

  KONKURS PLASTYCZNY "750 lat lokacji Krakowa"
  org.Klub Kultury ISKIERKA

 • I MIEJSCE - Krzysztof Bajor kl.VI b
 • Wyróżnienie - Paulina Biedrzyńska kl.VI c

  KONKURS PLASTYCZNY "Maska tradycyjna i współczesna"
  Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"

 • III MIEJSCE - Karolina Kapera kl.VI c

  X FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ w Orawie

 • I MIEJSCE - Schola "Cantate Deo" (w kategorii zespołów dziecięcych)

  KONKURS FOTOGRAFICZNY "Mój przyjaciel zwierz - portret osobisty"
  org. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. Jana Pawła II

 • II MIEJSCE - Jędrzej Ruta z kl.II b

  KONKURS PLASTYCZNY "Dzieci w lesie"
  org. Dom Kultury "Podgórze"

 • IV MIEJSCE - Anna Job kl.III b

  KONKURS PLASTYCZNY „Mimozami jesień się zaczyna”
  org. MDK „Dom Harcerza”.

 • I MIEJSCE - Daniel Pilarczyk z kl.III a (w kategorii prac przestrzennych)
 • II miejsce - Klaudia Seweryn z kl.IV a (w kategorii prac płaskich)

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Dyzio Marzyciel"
  org. DK "Podgórze"

 • II miejsce - Daniel Pilarczyk z kl.III a
 • IV miejsce - Kalina Kaczmarska z kl.III a
 • Wyróżnienie - Karol Serafin kl.III a
 • Wyróżnienie - Adrian Zabagło kl. I

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Lokomotywa"
  org. DK "Podgórze"

 • III miejsce - Michał Kapera z kl.III a
 • IV miejsce - Kalina Kaczmarska z kl.III a
 • Wyróżnienie - Dominik Chrząścik z kl.III a

  KONKURS PLASTYCZNY z cyklu "Słowo malowane" - "Pan Hilary"
  org. DK "Podgórze"

 • I miejsce - Adrian Zabagło z kl.I a

  KONKURS PLASTYCZNY "Wiedźmy i wiedźminki"
  org. MDK im. K.I. Gałczyńskiego

 • Nagroda - Daniel Pilarczyk kl. III a
 • Wyróżnienie - Małgorzata Zimocha kl. III a

  KONKURS PLASTYCZNY "Kasztanoludki i inne jesienne stworki"
  org. MDK im. K.I. Gałczyńskiego

 • Nagroda - Dominik Chrząścik z kl.III a
 • Nagroda - Dawid Jedynak z kl.III a

  KONKURS PLASTYCZNY "Zwierzęta naszych pól"
  org. SOSW "Zamojski"

 • Nagroda - Dawid Jedynak z kl.III a
 • Nagroda - Daniel Pilarczyk z kl.III a
 • Wyróżnienie - Bartłomiej Kisiel z kl.III a
 • Wyróżnienie - Paweł Maj z kl.III a
 • Wyróżnienie - Małgorzata Zimocha z kl.III a

  KONKURS PLASTYCZNY "Jesień w moim mieście"
  org. Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy".

 • Nagroda - Magdalena Musiał z kl.I

  KONKURS NA MASKĘ KARNAWAŁOWĄ
  org. Samorządowe Przedszkole nr 2

 • Wyróżnienie - Magdalena Musiał kl.I
 • Wyróżnienie - Wiktoria Bafia kl.II a
 • Wyróżnienie - Joanna Witek kl.III b  RÓŻNE  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAKOWSKI "Prawo i my"
  org. Urząd Miasta

 • VI MIEJSCE drużyny z kl.VI b (J.Gogol, M.Siwek, M.Sokół, P.Oliwa)

  15 września... nasz pierwszy sukces!

 • III MIEJSCE drużyny szkolnej (kl.VI b pod opieką p. Ewy Kamińskiej) w tradycyjnym konkursie na PODGÓRSKĄ SZKOŁĘ ROKU organizowanym przez DK"Podgórze".  SPORTOWE • III miejsce chłopców w halowej piłce nożnej o mistrzostwo Dzielnicy VIII.

 • II miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Dzielnicy VIII

 • II miejsce dziewcząt w unihoku w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy VIII

 • II miejsce chłopców w unihoku w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy VIII


  NASZE SUKCESY


  Rok szkolny 2005/2006  Ogromnym sukcesem naszej społeczności jest uzyskanie kuratoryjnego

  CERTYFIKATU SZKOŁY WYRÓŻNIONEJ ZA WYCHOWANIE


  dyplom CERTYFIKAT

  NAUKOWE
  Zobacz również...

  Nasze sukcesy - rok szkolny 2006/07... do 2012/13
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2005/06
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2004/05
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2003/04
  Nasze sukcesy - rok szkolny 2002/03 • Szkoła Podsta