Konkurs na maskę karnawałową
ROK 2008/09:
W styczniu 2009 odbył się w naszej szkole konkurs na MASKĘ KARNAWAŁOWĄ zorganizowany przez panie Katarzynę Bili i Żanetę Nagrocką – nauczycielki oddziału przedszkolnego. Do wspólnej zabawy zaproszone zostały dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli oraz uczniowie naszej klasy 0. Celem konkursu było kształtowawnie wrażliwości na piękno, zachęcanie do działalności twórczej, a także poznawanie karnawałowych zwyczajów i budzenie emocjonalnego stosunku do tradycji. Jury w składzie: p.A.Ajdukiewicz, p.K.Stawecka p.K.Pawłowska, p.D.Bryg oceniło prace, a następnie uczestników zaproszono na uroczysty wernisaż połączony z rozdaniem nagród i pamiątkowych dyplomów.
Oto pełna lista laureatów i uczestników:
KATEGORIA 3-4 lata
I miejsce Karolina Fortuna Przedszkole 67
II miejsce Zuzanna Mielniczek Przedszkole 71
III miejsce Maria Kużdub Przedszkole 10
III miejsce Tomasz Sroka Przedszkole 71
Wyróżnienie
Wiktoria Papiz Przedszkole 67
Udział
Aleksandra Szot Przedszkole 67
Anna Lejczak, Przedszkole 67
Izabela Krzywoń Przedszkole 67
Patrycja Jamrozik Przedszkole 10
KATEGORIA 5-6 lat
I miejsce - Kacper Bartyzel Sp 30 Klasa O
II miejsce - Emilia Ziaja Przedszkole 67
IIII miejsce - Milena Stawieńska Przedszkole 67
Wyróżnienia
Adrian Sarkowicz Przedszkole 10
Natalia Sokół Przedszkole 67 Filia
Jakub Cholewa SP 30
Michalina Mejbaum Przedszkole 10
Andrzej Kulesza Przedszkole 67
Franciszek Job SP 30
Marcin Kanigowski SP 30
Udział
Diana Popiel Przedszkole 67 Filia
Maria Pieczykolan Przedszkole 67 Filia
Marta Czernecka Szkoła Podstawowa Nr 30 Klasa O
Emilia Kowalska Przedszkole 10
Aleksandra Śpiewak Przedszkole 10
Laura Starek Przedszkole 71
Michał Węglarz Przedszkole 67
Tomasz Nawalany Przedszkole 67
Oliwia Sewioł Przedszkole 67
Dziękujemy uczestnikom i zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych imprezach